PERİYODİK İÇ TEMİZLİK

Aksaray Temizlik Çalışanları Ekibimiz genel olarak profesyonel temizlik çalışanları  tarafından oluşturulur, sağlanan temizlik hizmeti, müşterinin istediği özelliklere  göre, basit veya en kapsamlı bir temizlikten, bütün diğer detaylara kadar, çünkü biz Mega Temizlik olarak; temiz bir evin en yüksek öncelikli yaşam alanı oluşturduğunu inanıyoruz.

Aksaray temizlik hizmetlerimiz temel hizmetlerin ötesine geçer, daha iyi bir yaşam kalitesi için tüm alanı yeniler ve koruruz. Ara sıra temizlik hizmetinden iş sonu temizliğine veya değişiklik öncesi ya da değişim sonrası temizlemeye ve ayrıca Haftalık, İki Haftada Bir veya Aylık olarak düzenli Bakım Temizliğine kadar ekip üyelerimiz benzersiz bir deneyim sunar.

GENEL İÇ TEMİZLİK

Temizlik Hizmetçilerimiz, Emlak veya diğer Ticari Alanlar, ofislerden Fabrikalara , Spor Salonlarına, Okullara, Sağlık Merkezlerine, Otellere, Bankalara, Restoranlara kadar her alanı temizler, ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman profesyonellere sahip olduğumuz sayıya bakılmaksızın doğru sayıda çalışan sağlıyoruz . Çok çeşitli kaliteli temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Ekiplerimiz, herhangi bir işi birlikte yürütmek ve aynı zamanda geniş alanlarda ayrılmış olarak bağımsız olarak hareket edebilen güçlü ve sürekli bir oluşumdan oluşur. En yüksek standartta temizlik hizmetleri sunumunda mükemmellik sunma tutkusu ve bilgi, deneyim, hız ve verimlilik kombinasyonunu en etkin şekil kullanıyoruz.

 

  • Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal,makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar ev temizliği firmamız tarafından karşılanır.
  • Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir.
  • Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.
  • Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir. Tertemiz  teslim alırsınız.
  • Ev temizlik hizmetimiz mesken durumuna göre; Dayalı-döşeli (eşyalı) daire , inşaat sonrası daire temizliği , tadilat sonrası temizliği ve boş daire olmak üzere birkaç çeşittir. Ayrıca yangın sonrası temizliği, su ve sel baskını sonrası temizlik hizmetleri de alabilirsiniz.