Konut, daire, villa, genel olarak gayrimenkullerin yeniden yapılandırılmasından sonra temizlik hizmetlerimizin avantajları büyüktür. Çoğu durumda, Mega Temizlik genellikle müşteriye çalışan sayısı ve hizmetin aynı günde tamamlanmasını sağlamak için tahmini bir saat hakkında tavsiyede bulunur ve böylece mülkünüzü aynı gün yaşamaya hazır hale getirir.

Ekstra temizlik ürünleri satın almaya gerek yoktur Ekibimiz, her zemin ve yüzey tipi için zarar vermeden, çizilmeden veya lekelenmeden özel temizlik ürünleri ve malzemeleri kullanır. Müşterinin önceliklerine göre çalıştığımızı, zamanı optimize ettiğimizi ve en çok kir içeren ve en zor alanlara öncelik verdiğimizi göz önünde bulundurarak memnuniyet garanti edilmektedir.

İnşaat temizlik hizmetlerimiz hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bütçenize ve programınıza göre çalışan özelleştirilebilir planlar sunuyoruz. 

Yeni Ev Temizlik Hizmeti

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel alanda yenilikçi hizmetlerle faaliyet gösteren ve her şeyden önce kalite düzeyini en yüksek standartlarda, özellikle de yeniden modelleme sonrasında temizlik söz konusu olduğunda sürdüren bir temizlik şirketidir. Çalışanlarımız periyodik olarak eğitilmekte ve kalifiye profesyonellerin verdiği hizmetle tüm verimlilik ve garantiyle ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. İş Sonu temizliğinde mükemmel bir sonuç elde etmek için ekiplerimiz var. Yerden tavana kadar ayrıntılı olarak temizleriz. İster Emlak ister Ticari Alanlar olsun, çok çeşitli kir ve dereceleri uygun ve profesyonel bir şekilde temizlemeyi amaçlıyoruz. 

Yeni İş Yeri Temizliği

Mega Temizlik ile sözleşme yaptığında, profesyonel ekibimizin  İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerinde uzman olduğunu bilerek emin olabilirsiniz. sektör liderleri, Bir projenin ofislerin, fabrikaların, pavyonların ve diğer ticari alanların yeniden düzenlenmesini içerdikten sonra, asıl endişenin her şeyin temiz ve düzenli olması için mümkün olan en kısa zamanı bilmek olduğunu biliyoruz. Nihai Temizlik İşleri konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz var, onlar özel eğitim almış ve sadece bu alanda çalışan profesyonellerden oluşmaktadır.

Temizlik Şirketimiz oteller, restoranlar, sağlık merkezleri, spor salonları, fabrikalar, depolar, pavyonlar, alışveriş merkezleri ve diğer ticari alanlar gibi her türlü hizmet için uygundur. İnşaat sonrası veya şirketlere yeniden yapılanma sonrasındaki temizlik süreci, daha zaman alıcı ve zahmetli bir süreç olduğu için gayrimenkullerin işlerin temizlenmesi ile ilgili bazı önemli farklılıklar ortaya koymaktadır.

 

Aksaray İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri diğer temizliklere nazaran biraz daha sıkıcı ve meşakkatli olmaktadır. Ancak profesyonel temizlik şirketleri sayesinde herhangi bir sıkıntıya girmeden eviniz veya işyerinizin kaba atık temizliği hızlı ve etkili bir biçimde tamamlanmaktadır.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Aksaray Temizlik Şirketleri arasında temizlik hizmetleri ile farklı bir konumda bulunan MegaTemizlik Hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde personellerimiz sizlere hizmet verirken sizlere sadece izleyip keyfini sürmek kalıyor. Özel kazıma jiletleri ve çimento sökücü kimyasallar başta olmak üzere binanın ihtiyacına göre getirdiğimiz makinelerimizle ev veya ofisinizi tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz.