Müşteriler için iyi bir görüntü sağlamak ve çalışanlarının çalışma ortamı sağlamak isterseniz , büro temzilik hizmetimizi sizin için kesin bir çözüm sunmaktadır.

Temizlik uzmanlarından oluşan ekiplerle çalışıyoruz ve yüksek kaliteli ofis temizlik müdahalesi için gerekli tüm malzeme ve ekipmanları sağlıyoruz .

Temizlik yöntemimiz, personelin eğitimi ve kullanılan ürün ve ekipmanın kalitesi, rekabetten daha çok  temizlik süresinde olumlu sonuçlar elde etmemizi sağlar.

Temizlemeye ek olarak , istenirse, Mega Temizlik  Ofis Temizliği hizmeti , ofisinizin bakımını, sarf malzemelerinin temini ve değiştirilmesi gibi çeşitli lojistik yönleriyle de ilgilenebilir.

Temizlik yaparken olabildiğince her yere ulaşabilmek için, hareket edebilen eşyalar yerlerinden oynatılır. Vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülür. Süpürme sonrası arap sabunlu su ile ıslatılmış paspasla silinir. Mobilyaların tozları, nemli bezle silinir. Lekeler varsa, yüzeyi bozmayacak özel temizleyiciler ya da deterjan kullanılarak temizlenmeli, kuru bez ya da nemli bezle son bakım yapılmalıdır. Fayans yüzeyler her gün arap sabunlu nemli bezle silinir. Sabunsuz bezle durulanır. Camlar, çerçeveler ve kapılar, en geç ayda bir, sabunlu su ile ıslatılmış bezle temizlenir ve sabunsuz bezle durulanır.Kapı kolları, banko ya da merdiven kenarı gibi çok kişinin ellerinin değdiği yüzeyler, önce sıcak su ve arap sabunuyla, daha sonra dezenfektan eklenmiş suyla silinir. Büro temizliği genel şekliği ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin ve sunduğumuz Ofis Temizlik hizmetini detaylı şekilde öğrenin.

Sizin için mevcut olan diğer profesyonel temizlik hizmetlerine de bakın: